STUDIA W DANII TO MY

Nasza grupa składa się z aktualnych studentów oraz absolwentów różnych uczelni w Danii. Sami doświadczyliśmy wielu wyzwań, problemów ale i pozytywnych stron związanych ze studiami za granicą. Kiedyś nie wszystko było takie łatwe i osiągalne jak dzisiaj. Wiele rzeczy się jednak zmieniło i z roku na rok jest coraz więcej możliwości oraz ułatwień dla młodych ludzi. Studia w Danii stały się osiągalne na wyciągnięcie ręki prawie dla każdego.

 

Z tego powodu postanowiliśmy szerzej rozpromować ideę studiowania w Danii wśród polskich maturzystów. Chcemy,  by w międzynarodowym środowisku akademickim Polacy mogli stanowić coraz większą i mocniejszą grupę.

 

Wyjazd na studia za granicę dla wielu z was może kojarzyć się z czymś abstrakcyjnym, wręcz nieosiągalnym. Naszym celem jest promowanie wszelkich informacji związanych ze studiami w Danii by pokazać, że przyjęcie na studia w tym kraju może okazać się o wiele łatwiejsze niż na niejedną uczelnię w Polsce. Natomiast profity wynikające z faktu ukończenia międzynarodowej i liczącej się na świecie uczelni są oczywiste.

Jesteśmy młodymi ludźmi i nie we wszystkim jesteśmy jeszcze perfekcyjni. Jednak jesteśmy tutaj po to by wam pomóc. Dlatego piszcie śmiało do nas w razie jakichkolwiek pytań.

 

Większość z nas mieszka na co dzień w Danii więc mamy bezpośredni kontakt z wieloma tutejszymi uczelniami. Współpracujemy także z osobami mieszkającymi w Polsce.

 

Każda osoba, która chciałaby udzielić nam swojej pomocy jest mile widziana.

NASI PARTNERZY

Mamy zaszczyt poinformować, że od grudnia 2018 Pani Agata Baj dołączyła do grona ambasadorów idei STUDIOWANIA W DANII

Agata Baj to najsłynniejszy w Polsce pedagog propagujący nowoczesną metodę uczenia zwaną MYŚLOGRAFIA.

Sama żartobliwie określa się mianem "zaraza edukacyjna". Jeżdzi po całej Polsce z walizką przyborów do rysowania oraz z głową pełną pomysłów, by promować oraz uczyć dzieci, młodzież, a zwłaszcza grona pedagogiczne zasad MYŚLENIA WIZUALNEGO.

Założyła w mediach społecznościowych grupę, która skupia tysiące nauczycieli z całego kraju oraz pozostałe osoby zainteresowane wykorzystywaniem i stosowaniem założeń myślenia wizualnego w swojej codziennej pracy.

Edukuje i motywuje, jak się uczyć szybciej i efektywniej. Uczestnikom swoich warsztatów zadaje pytanie: - czy masz instrukcję obsługi własnego mózgu?

Więcej na agatabaj.plambasadorów idei

AGENCJA DORADZTWA ZAWODOWEGO - STUDIA W DANII - TOGETHER WE CAN MAKE IT HAPPEN - www.studiawdanii.dk © 2018