Jeżeli jesteś zainteresowany studiowaniem w Danii bardzo ważne jest, by rozpocząć proces aplikacji jak najszybciej (przed 10 Marca!).  

 

Skontaktuj się z nami by dokonać REJESTRACJI.

napisz@studiawdanii.dk albo użyj formularza kontaktowego tutaj.

 

Wymagane dokumenty można dostarczyć w późniejszym terminie. Przeczytaj szczegóły poniżej.DEADLINES

Do 10 marca powinieneś skontaktować się z nami i dokonać wyboru odnośnie kierunku oraz miejsca studiowania. Dzięki temu będziemy w stanie ZAREJESTROWAĆ Cię na duńskiej stronie rejestracji na uczelnie wyższe w odpowiednim czasie.

Rejestracja kończy się 15 Marca o godz. 12:00. Proces rejestracji jest dość skomplikowany, dlatego nie gwarantujemy, że aplikacje złożone po 10 marca będą w stanie być prawidłowo zarejestrowane w terminie.

Pamiętaj, że na początku maja rozpoczyna się okres zdawania matur. Ważne jest, by przed tym czasem skompletować jak największą ilość wymaganych dokumentów, certyfikatów językowych itd.

 

Wiele duńskich uczelni już przed dniem

15 kwietnia będzie w stanie poinformować Cię, czy złożone podanie wraz z załączonym Wypisem Godzin spełnia wymogi formalne na wybrany kierunek.

Internetowy system rekrutacji na studia w Danii zamyka się z dniem 5 lipca. Po tym czasie nie ma już więcej możliwości dokonania jakichkolwiek modyfikacji w swoim podaniu, ani nie można załączać już więcej dokumentów. Dlatego ważne jest, by skompletować wszystkie dokumenty wraz z tłumaczeniem przed tym terminem.

 

28go sierpnia uczelnie w Danii mają obowiązek poinformować Cię oficjalnie o swojej decyzji, czyli o przyjęciu bądź odmowy przyjęcia na dany kierunek.

W przypadku nie przyjęcia na kierunek wybrany przez Ciebie z priorytetem pierwszym, Twoje podanie trafi do uczelni, którą wybrałeś z priorytetem 2gim, itp. 

Wszystkie pozostałe osoby, które nie zdążą ze swoją rejestracją na studia przed upływem terminu, mogą wziąć udział w Rekrutacji Jesiennej.

 

Szczegóły na temat Rekrutacji Jesiennej pojawią się już wkrótce.

Nie zwlekaj i napisz do nas już dziś! 

AGENCJA DORADZTWA ZAWODOWEGO - STUDIA W DANII - TOGETHER WE CAN MAKE IT HAPPEN - www.studiawdanii.dk © 2018