ZAPROŚ NAS DO SIEBIE

Przedstaw ideę STUDIOWANIA W DANII swoim nauczycielom i przekonaj ich, aby się z nami skontaktowali.

 

Nasze prezentacje są często wykorzystywane w ramach takich przedmiotów jak:

  • j. angielski
  • przedsiębiorczość
  • doradztwo zawodowe
  • lekcja wychowawcza
  • czy dodatkowe zajęcia pozalekcyjne

 

Prezentacja prowadzona jest w języku angielskim i trwa ok. 40 min. Prezentacja przeznaczona jest dla grup nie większych niż 40 osób. W miarę potrzeby, jest możliwość zorganizowania kilku prezentacji w danym dniu o zróżnicowanej tematyce w zależności od wieku oraz wymagań publiczności.

 

Prezentacje są darmowe!

CHCESZ ŻEBYŚMY POROZMAWIALI W TWOJEJ SZKOLE O STUDIOWANIU W DANII?

Zaproszeni przez szkoły i różnego rodzaju instytucje, co roku jeździmy po całej Polsce i dajemy prezentacje o Studiach w Danii. W trakcie prezentacji staramy się przedstawić jak najwięcej szczegółów i ważnych informacji związanych z życiem i studiowaniem w tym kraju.

Opowiadamy głównie o systemie szkolnictwa wyższego w Danii, o różnicach pomiędzy nauką w Polsce a w Danii, o możliwościach znalezienia pracy po zakończeniu nauki w innym kraju, a także o perspektywie rozwoju związanego z uczeniem się danego kierunku w języku angielskim.

Ponadto, nasze prezentacje inspirują i motywują młodych ludzi pod względem wyboru kierunku studiów najbardziej odpowiedniego dla siebie.


Staramy się, aby nasze prezentacje w dużej części były prowadzone w języku angielskim. Dzięki temu możemy w bezpośredni sposób pokazać młodym ludziom, jak wygląda nauka na międzynarodowej uczelni. Jednakże, w miarę potrzeby, najważniejsze informacje są powtarzane również w języku polskim.

Ponadto staramy się, aby w trakcie naszych prezentacji głos zabrała również osoba bezpośrednio związana albo reprezentująca daną uczelnię z Danii. Zazwyczaj jest to nauczyciel, osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji, albo student duńskiej uczelni.

Prezentacja o studiach w Danii jest to najlepsza możliwość porozmawiania i zadania bezpośrednio pytań osobom, które dzięki swojemu doświadczeniu będą w stanie najbardziej kompetentnie poinformować o wszelkich aspektach związanych z życiem, studiowaniem i pracą w takim kraju jak Dania. 


Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do kontaktu z naszą ekipą w celu zorganizowania prezentacji o studiach w Danii w WASZYM MIEJSCU, czyli w waszym mieście, w waszej szkole.

ZOSTAW NAM KONTAKT DO SIEBIE, ODEZWIEMY SIĘ!

Pamiętaj, że wypełniając powyższy formularz zgadzasz się, aby podane przez Ciebie informacje zostały użyte przez naszych pracowników w trakcie aranżacji wizyty we wskazanej instytucji.

W pierwszej kolejności skontaktujemy się z Toba na podany powyżej adres (bądź telefon) w celu potwierdzenia oraz uzyskania dodatkowych informacji. 
 
Zapewniamy, że Twoje dane nie zostaną przekazane do osób trzecich, które nie są powiązane z aranżacją wizyty.
AGENCJA DORADZTWA ZAWODOWEGO - STUDIA W DANII - TOGETHER WE CAN MAKE IT HAPPEN - www.studiawdanii.dk © 2018